Dlaczego warto stosować czystek dla dzieci?

0

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko prawidłowo się rozwijało i było zdrowe. Niestety, szczególnie teraz, w okresie podwyższonej zachorowalności, dzieci są narażone na wiele chorób. Nieznośne przeziębienie, męcząca grypa – jak tego uniknąć? Zobacz, jak uchronić swoją pociechę przed takimi nieprzyjemnościami. Przekonaj się, że stosując naturalne środki możesz wiele osiągnąć!

 

Czystek dla dzieci

Przez jesienno-zimowy okres infekcji warto dodatkowo wesprzeć układ odpornościowy dziecka. Idealnie nadaje się do tego jedna z roślin posiadających właściwości prozdrowotne, czyli czystek. Jego zbawienny wpływ na ludzki organizm znany jest od czasów starożytności. Kiedyś stosowany był w walce z chorobami związanymi z układem oddechowym oraz przy trudno gojących się ranach. Dzisiaj znacznie poszerzyła się wiedza dotycząca jego właściwości.

Czystek, inaczej nazywany różą skalną, to roślina pochodząca z Grecji. Zawiera silne antyoksydanty, dzięki czemu naturalnie wspiera układ immunologiczny dziecka, nie powodując przy tym żadnych skutków ubocznych. Warto podawać go szczególnie dzieciom cierpiącym na alergię, ponieważ regularnie stosowany czystek obniża poziom histaminy. To właśnie ona odpowiada za pojawianie się reakcji alergicznych.

 

Sposób podania

Czystek można podawać dzieciom dwojako – poprzez kapsułki, albo w formie herbaty. Ze względu na to, że większość dzieci nie lubi przyjmować jakichkolwiek tabletek, częściej wybierana jest forma płynna. W naszej ofercie znajdziesz herbatę, która w aż dziewięćdziesięciu pięciu procentach składa się z drobno krojonych liści czystka . Pozostałe pięć procent stanowi mięta, która została dodana dla orzeźwienia smaku.

Jeżeli Twoje dziecko nie jest skłonne do picia gorzkich napoi, możesz dodać do herbaty łyżkę miodu, albo odrobinę cytryny.

Jedynie regularne stosowanie czystka wywoła opisywane efekty, dlatego najlepiej podawać go dziecku codziennie. Nie musisz się martwić o jakiekolwiek niechciane skutki. Nawet duże ilości tej rośliny nie wywołają u Twojej pociechy mdłości, albo biegunki.

 

Wybieraj sprawdzone produkty

Pamiętaj, że lecznicze właściwości czystka występują tylko wtedy, gdy zawierające je produkty są w pełni naturalne. W naszej ofercie znajdują się jedynie produkty tworzone z naturalnie występujących roślin, które nie są w żaden sposób genetycznie modyfikowane. Nie dodajemy do nich żadnych sztucznych substancji.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl